"Značka roku" 2020

 znacka roku 3

Společnost NUGA BEST v soutěži „Značka roku 2020“, která se konala v hlavním městě Jižní Korejí Soulu 12. října 2020, byla již čtvrtým rokem zvolena nejlepší značkou v kategorii zdravotnického zařízeni v Jižní Koreji a Číně.

znacka roku 1

Ocenění „Značka roku“ je nejspolehlivějším slavnostním předáváním cen v Koreji, které oceňuje nejoblíbenější značku v Koreji a Číně. Vítězové se vybírají na základě hlasů zákazníků prostřednictvím internetu, mobilních platforem a telefonního průzkumu. Společnost NUGA BEST získala nejvíce hlasů korejských a čínských zákazníků v kategorii zdravotnických zařízeni a vyhrála ocenění za čtyři po sobě jdoucí roky.

znacka roku 2

Generální ředitel společnosti Nuga Medical Čo Syng Chen řekl: „Pro Nuga Medical je velmi důležitě vyhrát hlavní cenu v kategorii zdravotnických zařízeni v soutěži „Značka roku“ čtyři roky po sobě. Jsem moc vděčný za to, že si nás jako nejlepší značku vybrali sami spotřebitelé. Budeme i nadále neustálé pracovat nad tím, abychom se stali nejoblíbenější značkou na trhu zdravotnických zařízeni, a to na základě naší politiky, která staví zákazníky na první místo.

Rádi bychom z celého srdce poděkovali našim zákazníkům, kteří se nás neustále podporují. Slibujeme, že překonáme vaše očekávání. Děkuji.“

znacka roku 4

 

Společnost "Nuga Best" vyrábí tepelné, ultrazvukové, nízkofrekvenční zařízení pro domácí použití.

Výrobky Nuga Best na trhu v České Republice víc než 10 let, máji všechny certifikáty potvrzující kvalitu a bezpečí a vhodné pro použití v domácích podmínkách.