O společnosti NUGA MEDICAL

Společnost NUGA MEDICAL Co. Ltd. byla založena v roce 2002. Jedná se o mladou, inovativní společnost, která se snaží uspokojit potřeby svých zákazníků pomocí nejmodernějších technologií. Společnost, jejíž filosofií je ochrana zdraví člověka, nabízí vysokou úroveň služeb a flexibilnost, což jí umožňuje dosáhnout světových standardů.

 

Marketingová koncepce se vyznačuje dynamičností, progresivitou a neustálým zdokonalováním. To vše má firma díky získaným zkušenostem a flexibilitě. Specifikem marketingové strategie je jedinečný přístup umožňující uživateli vyzkoušet si produkty společnosti přímo na sobě ještě před nákupem. Tento přístup umožňuje firmě dosáhnout vedoucí pozice na spotřebitelském trhu a získávat tak i přízeň dalších zákazníků.

 

Společnost NUGA Medical CO. Ltd., jež vyrábí kvalitní výrobky a neustále se soustředí na uspokojení potřeb zákazníků, je průkopníkem nové filosofie péče o zdraví člověka založené na využití různých zdravotních přístrojů, poskytování vysoké úrovně služeb a ozdravně - vzdělávacích programů. Tímto přístupem přispívá ke zdraví lidstva.

 

Společnost usiluje o dosažení nové úrovně postavení ve světě tím, že vytváří rozsáhlé zahraniční zastoupení.

 

Světová zdravotnická firma přispívající ke zdraví lidstva za pomoci nejlepších technologií.

 

Společnost NUGA MEDICAL Co. Ltd. se specializuje na zdravotnické přístroje, které si získaly lásku spotřebitelů po celém světě díky moderní technologii, marketingu orientovaném na zákazníka a vstřícnému přístupu ke klientům. Poté, co byla společnost založena v roce 2002,  do roku 2008 export společnosti dosáhl finanční hodnoty 100 milionů dolarů a i nadále vykazuje ohromující růst.

 

Společnost NUGA MEDICAL Co. Ltd. se snaží soustředit své produkty a servis na uspokojení potřeb zákazníka napříč celého světa a má za cíl zdraví, lásku, péči a přispívání do různých sfér společnosti. Tím vším zároveň přispívá ke zdraví lidstva.

 

NUGA MEDICAL Co. Ltd. je velmi hrdá na vlastní výrobky. Jelikož jsme světovou jedničkou, jsme připraveni reagovat na jakoukoliv výzvu.

 

Společnost Nuga Best prokazuje neuvěřitelný výsledek: po 6 letech od vzniku založila 5000 prodejních sítí počínaje Čínou přes Ameriku, Rusko, Vietnam, Indonésii, Německo, Dánsko, Jižní Afriku, Paraguay atd.

 

To by nebylo možné bez hrdosti na své výrobky a neustálé připravenosti na nové výzvy.

 

Společnost NUGA MEDICAL Co. Ltd. tím nekončí a bude i nadále pokračovat v globalizaci, jejímž cílem je rozvoj prodejních sítí po celém světě. Protože naší misí a hlavním cílem je zdraví lidí na celé planetě.

 

Člověk - nejvyšší hodnota

 

Blahobyt, štěstí, svoboda –základem toho všeho je zdraví. Základní vizí společnosti NUGA MEDICAL Co. Ltd. je lidskost a péče o druhé. Společnost byla založena v červnu roku 2002 a začínala jako výrobce zdravotních přístrojů. Dnes je jedním z největších developerů a dodavatelů zařízení pro termoterapii pro domácnosti, vybavení klinik, ultrazvukových a nízkofrekvenčních přístrojů a výrobků pro péči o pleť a zdraví.

 

Technologie výroby firmy získaly spoustu ocenění: v roce 1994 ocenění pro vědecký průmyslový výzkum IR52 pro Chang Yong Sil; v roce 1995 cenu agentury vědeckých technologií.

 

Prodej výrobků Nuga Medical se realizuje v 70 zemích. V současné době dosáhl export firmy finanční hodnotu 200 mil. dolarů, což je obrovským přínosem pro rozvoj průmyslu země.

 

Po založení společnosti Nuga Medical pokračoval růst a rozvoj společnosti díky stálému výzkumu a vývoji, stejně jako díky silné touze realizovat firemní strategii, která spočívá v lidskosti a dosažení zdraví, lásky a péče.

 

Skupina firem R&D NUGA BEST umožňuje společnosti Nuga Medical pevně držet vedoucí pozici na světovém trhu. To je možné díky vývoji předních zdravotnických přístrojů, neustálému zdokonalování systému řízení, zvyšování úrovně vzdělávání a zavádění inovačních technologií.

 

Společnost NUGA MEDICAL Co. Ltd. vyrábí a dodává výrobky s firemní filosofií „přispívat ke zdraví lidstva za použití špičkových technologií a poskytovat kvalitní služby“, která jí umožňuje udržet si světovou konkurenceschopnost.

 

Nuga Best