Turmániová keramika

 

Zdraví je to jediné, co patří pouze nám a záleží jenom na nás.

TK 4Dnes jsou nejdéle žijícími lidmi na planetě Japonci a Korejci, kteří žijí podle statistických údajů asi o 20-30 let déle, než obyvatelé České republiky. Co je příčinou? Mají snad kvalitnější výživu, nebo více sportují? Jednou ze základních příčin spatřují sami Korejci v teplých podlahách, na nichž spali v dávných dobách a spí na nich dodnes.

Turmaniové podložky se staly předmětem touhy mnohých Japonců i Korejců. Ve spánku se nám nepozorovaně zlepšuje krevní oběh v celém organismu, takže v nočních hodinách probíhají ozdravné procesy.

 

TK 3Nyní také občané České republiky mají velkolepou příležitost používat tento vynález, jehož kvalita i bezpečnost je potvrzena spolehlivými certifikáty. Turmaniová keramika je univerzálním léčebně profylaktickým prostředkem s pohodlným a snadným způsobem použití.

Číst dál: Turmániová keramika

"Značka roku" 2023

 brend 2021. 3

Společnost Nuga Medical byla na základě názoru zákazníku sedm let po sobě vyhlášena značkou roku v kategorii zdravotnických zařízeni pro korejský a čínský trh. Ocenění „Značka roku“ každoročně oceňuje nejoblíbenější značky v Koreji a Číně na základě hlasování.

Číst dál: "Značka roku" 2023

N4

99

Masážní lehátko Nuga Best N4 je nízkofrekvenční kombinovaný tepelný stimulátor. Komplexní působení zařízení napomáhá stimulovat všechny životně důležité systémy lidského organismu a tím slouží k efektivní prevenci širokého spektra onemocnění:

Číst dál: N4